Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZT028LDIC3R
ZT028LDIC3R
5S-ZT028LDIC3R
ZT028LDIC3R
BUZZER PIEZO 24V 22MM PANEL MT
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 24V |
| Frequency: | 20 ~ 28V |
| Technology: | 3.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Slow |
| Current - Supply: | Visual Indicator |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | 1 PPS,85dB @ 20V,61cm,50mA,cUL,NEMA 3R |