Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZT028LAIC2G
ZT028LAIC2G
5S-ZT028LAIC2G
ZT028LAIC2G
BUZZER PIEZO 24V 22MM PANEL MT
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | ZT |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | 24V |
| Technology: | 20 ~ 28V |
| Operating Mode: | 3.9kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Pulse |
| Current - Supply: | Fast |
| Height - Seated (Max): | cUL |
| other: | Visual Indicator,10 PPS,85dB @ 20V,61cm,-30C ~ 65C,UL |