Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZT028LACTY
ZT028LACTY
5S-ZT028LACTY
ZT028LACTY
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 20 ~ 28V |
| Operating Mode: | 3.7kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Single Tone |
| Current - Supply: | Visual Indicator |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | -,85dB @ 20V,61cm,40mA,cUL,NEMA 3R |