Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA120SACM1
ZA120SACM1
5S-ZA120SACM1
ZA120SACM1
| Frequency: | - |
| Technology: | 48 ~ 120V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Chime |
| Current - Supply: | Repeating every 3 Sec |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 65dB @ 48V,61cm,40mA,Top,UL,4X |