Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA120MASS1
ZA120MASS1
5S-ZA120MASS1
ZA120MASS1
| Frequency: | - |
| Technology: | 48 ~ 120V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Single Tone |
| Current - Supply: | 1 Min On-Time |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 75dB @ 48V,61cm,40mA,Top,UL,4X |