Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA120MADT7
ZA120MADT7
5S-ZA120MADT7
ZA120MADT7
| Frequency: | - |
| Technology: | 48 ~ 120V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Warble |
| Current - Supply: | Fast |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | 7 WPS,75dB @ 48V,61cm,40mA,cUL,NEMA 3R |