Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA120MADP3
ZA120MADP3
5S-ZA120MADP3
ZA120MADP3
| Frequency: | - |
| Technology: | 48 ~ 120V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Double Pulse |
| Current - Supply: | Slow |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | 0.5 PPS,75dB @ 48V,61cm,40mA,cUL,NEMA 3R |