Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA120MACT
ZA120MACT
5S-ZA120MACT
ZA120MACT
AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | ZA |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 48 ~ 120V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Single Tone |
| Current - Supply: | - |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 75dB @ 48V,61cm,40mA,Top,UL,4X |