Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA048MADP2
ZA048MADP2
5S-ZA048MADP2
ZA048MADP2
| Frequency: | - |
| Technology: | 28 ~ 48V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Double Pulse |
| Current - Supply: | Fast |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | 2 PPS,75dB @ 28V,61cm,40mA,cUL,NEMA 3R |