Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA048MADL1
ZA048MADL1
5S-ZA048MADL1
ZA048MADL1
| Frequency: | - |
| Technology: | 28 ~ 48V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Single Tone |
| Current - Supply: | 10 Sec On-Delay |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 75dB @ 28V,61cm,40mA,Top,UL,4X |