Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA048LADT8
ZA048LADT8
5S-ZA048LADT8
ZA048LADT8
AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | ZA |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 28 ~ 48V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Warble |
| Current - Supply: | Slow |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | 1.5 WPS,85dB @ 28V,61cm,40mA,cUL,NEMA 3R |