Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA028SDMT5
ZA028SDMT5
5S-ZA028SDMT5
ZA028SDMT5
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28V |
| Technology: | 3.375kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pin Selectable |
| Sound Pressure Level (SPL): | Variable |
| Current - Supply: | 65dB @ 16V |