Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA028SDCM1
ZA028SDCM1
5S-ZA028SDCM1
ZA028SDCM1
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28V |
| Technology: | 3.3kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Chime |
| Sound Pressure Level (SPL): | Repeating every 3 Sec |
| Current - Supply: | 65dB @ 16V |