ZA028SASP1
5S-ZA028SASP1
ZA028SASP1
AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Product Description
Packaging:Bulk
Series:ZA
Driver Circuitry:Indicator
Input Type:Internally Driven
Voltage - Rated:AC
Voltage Range:DC
Frequency:-
Technology:16 ~ 28V
Operating Mode:3.3kHz
Duration:Piezo
Sound Pressure Level (SPL):Pulse
Current - Supply:Slow
Height - Seated (Max):UL
other:1 PPS,65dB @ 16V,61cm,40mA,cUL,NEMA 3R