Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA028SADT8
ZA028SADT8
5S-ZA028SADT8
ZA028SADT8
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 16 ~ 28V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Warble |
| Current - Supply: | Slow |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | 1.5 WPS,65dB @ 16V,61cm,40mA,cUL,NEMA 3R |