Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA028SADL1
ZA028SADL1
5S-ZA028SADL1
ZA028SADL1
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 16 ~ 28V |
| Operating Mode: | 3.3kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Single Tone |
| Current - Supply: | 10 Sec On-Delay |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 65dB @ 16V,61cm,40mA,Top,UL,4X |