Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA028MDMP1
ZA028MDMP1
5S-ZA028MDMP1
ZA028MDMP1
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28V |
| Technology: | 3.3kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Medium |
| Current - Supply: | 5 PPS |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 75dB @ 16V,61cm,40mA,Top,UL,4X |