Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA028LDMT6
ZA028LDMT6
5S-ZA028LDMT6
ZA028LDMT6
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28V |
| Technology: | 3.1kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pin Selectable |
| Sound Pressure Level (SPL): | Variable |
| Current - Supply: | 85dB @ 16V |