Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA016MDSU2
ZA016MDSU2
5S-ZA016MDSU2
ZA016MDSU2
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 3.3kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Speed Up |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 0.5 ~ 8 PPS in 30 Sec |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 75dB @ 6V,61cm,40mA,Top,UL,4X |