Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA016MDMT7
ZA016MDMT7
5S-ZA016MDMT7
ZA016MDMT7
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 3.1kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pin Selectable |
| Sound Pressure Level (SPL): | Variable |
| Current - Supply: | 75dB @ 6V |