Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA016MDDP3
ZA016MDDP3
5S-ZA016MDDP3
ZA016MDDP3
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 3.3kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Double Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Slow |
| Current - Supply: | 0.5 PPS |
| Height - Seated (Max): | NEMA 3R |
| other: | 75dB @ 6V,61cm,40mA,Top,UL,4X |