Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ZA016MDCM1
ZA016MDCM1
5S-ZA016MDCM1
ZA016MDCM1
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 3.3kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Chime |
| Sound Pressure Level (SPL): | Repeating every 3 Sec |
| Current - Supply: | 75dB @ 6V |