ST-025BLA
5S-ST-025BLA
ST-025BLA
AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | ST |
| Driver Circuitry: | Transducer |
| Input Type: | Externally Driven |
| Voltage - Rated: | Zero-Peak Signal |
| Voltage Range: | 3V |
| Frequency: | 2 ~ 4V |
| Technology: | 2.5kHz |
| Operating Mode: | Magnetic |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 80dB @ 3V |
| Height - Seated (Max): | Solder Pads |
| other: | 10cm,70mA,Side,-30C ~ 85C,Surface Mount,0.295 L x 0.295 W (7.50mm x 7.50mm) |