Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCL120XA3CT1S
SCL120XA3CT1S
5S-SCL120XA3CT1S
SCL120XA3CT1S
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 48 ~ 120V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 95dB @ 48V |