Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCL016MD3CTB
SCL016MD3CTB
5S-SCL016MD3CTB
SCL016MD3CTB
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 75dB @ 6V |