SCH250PR
5S-SCH250PR
SCH250PR
AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SCH |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 60 ~ 250V |
| Operating Mode: | 2.9kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Pulse |
| Current - Supply: | Fast |
| Height - Seated (Max): | cUL |
| other: | 2 ~ 10 PPS,80dB @ 60V,61cm,4 ~ 13mA,CSA,UL |