Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE120XA3SS1B
SCE120XA3SS1B
5S-SCE120XA3SS1B
SCE120XA3SS1B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 48 ~ 120V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | 1 Min On-Time |
| Current - Supply: | 95dB @ 48V |