Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE120SD6CT1S
SCE120SD6CT1S
5S-SCE120SD6CT1S
SCE120SD6CT1S
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 48 ~ 120V |
| Technology: | 1.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 65dB @ 48V |