Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE120SA3DT8B
SCE120SA3DT8B
5S-SCE120SA3DT8B
SCE120SA3DT8B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 48 ~ 120V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Warble |
| Sound Pressure Level (SPL): | Slow |
| Current - Supply: | 1.5 WPS |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 65dB @ 48V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount |