Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE120SA3CTB
SCE120SA3CTB
5S-SCE120SA3CTB
SCE120SA3CTB
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 48 ~ 120V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 65dB @ 48V |