SCE120SA2CT1B
5S-SCE120SA2CT1B
SCE120SA2CT1B
AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT
Input Type:Internally Driven
Voltage - Rated:AC
Voltage Range:-
Frequency:48 ~ 120V
Technology:2kHz
Operating Mode:Piezo
Duration:Single Tone
Sound Pressure Level (SPL):-
Current - Supply:65dB @ 48V
Height - Seated (Max):Panel Mount
other:61cm,40mA,Top,-40C ~ 85C,-,Terminal Block
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated