Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE120MA2MP1B
SCE120MA2MP1B
5S-SCE120MA2MP1B
SCE120MA2MP1B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 48 ~ 120V |
| Technology: | 2kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Medium |
| Current - Supply: | 5 PPS |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 75dB @ 48V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount |