Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE120LA3ED5B
SCE120LA3ED5B
5S-SCE120LA3ED5B
SCE120LA3ED5B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 48 ~ 120V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Double Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | 10 Sec On-Delay @ 5 PPS |
| Current - Supply: | 85dB @ 48V |