Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE048SA2CT1B
SCE048SA2CT1B
5S-SCE048SA2CT1B
SCE048SA2CT1B
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 28 ~ 48V |
| Technology: | 2kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 65dB @ 28V |