Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE048MA3FP1B
SCE048MA3FP1B
5S-SCE048MA3FP1B
SCE048MA3FP1B
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 28 ~ 48V |
| Operating Mode: | 2.9kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Pulse |
| Current - Supply: | Fast |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | 10 PPS,75dB @ 28V,61cm,40mA,cUL,- |