Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE048LD3SV1B
SCE048LD3SV1B
5S-SCE048LD3SV1B
SCE048LD3SV1B
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 28 ~ 48V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Step Volume |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 85dB @ 28V |