SCE048LA3CTB
5S-SCE048LA3CTB
SCE048LA3CTB
AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Input Type:Internally Driven
Voltage - Rated:AC
Voltage Range:DC
Frequency:-
Technology:28 ~ 48V
Operating Mode:2.9kHz
Duration:Piezo
Sound Pressure Level (SPL):Single Tone
Current - Supply:-
Height - Seated (Max):-
other:85dB @ 28V,61cm,20mA,Top,UL,Panel Mount
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated