Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE028XA3MP1B
SCE028XA3MP1B
5S-SCE028XA3MP1B
SCE028XA3MP1B
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 16 ~ 28 V |
| Operating Mode: | 2.9kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Pulse |
| Current - Supply: | Medium |
| Height - Seated (Max): | UL |
| other: | 5 PPS,95dB @ 16V,61cm,40mA,cUL,- |