SCE028XA3CTB
5S-SCE028XA3CTB
SCE028XA3CTB
AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Input Type:Internally Driven
Voltage - Rated:AC
Voltage Range:DC
Frequency:-
Technology:16 ~ 28 V
Operating Mode:2.9kHz
Duration:Piezo
Sound Pressure Level (SPL):Single Tone
Current - Supply:-
Height - Seated (Max):-
other:95dB @ 16V,61cm,20mA,Top,UL,Panel Mount
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated