Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE028SD2CT1B
SCE028SD2CT1B
5S-SCE028SD2CT1B
SCE028SD2CT1B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28 V |
| Technology: | 2kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 65dB @ 16V |