SCE028MD3MP1F
5S-SCE028MD3MP1F
SCE028MD3MP1F
Voltage Range:-
Frequency:16 ~ 28 V
Technology:2.9kHz
Operating Mode:Piezo
Duration:Pulse
Sound Pressure Level (SPL):Medium
Current - Supply:5 PPS
Height - Seated (Max):-
other:75dB @ 16V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated