Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE028MD3CK1S
SCE028MD3CK1S
5S-SCE028MD3CK1S
SCE028MD3CK1S
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28 V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Click |
| Sound Pressure Level (SPL): | Pulse |
| Current - Supply: | 1 PPS |
| Height - Seated (Max): | Panel Mount |
| other: | 75dB @ 16V,61cm,40mA,Top,-,Screw Terminal |