Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE028MD2FP1B
SCE028MD2FP1B
5S-SCE028MD2FP1B
SCE028MD2FP1B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28 V |
| Technology: | 2kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 10 PPS |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 75dB @ 16V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount |