Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE028LD3SV1B
SCE028LD3SV1B
5S-SCE028LD3SV1B
SCE028LD3SV1B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28 V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Step Volume |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 85dB @ 16V |