SCE028LD3FP1B
5S-SCE028LD3FP1B
SCE028LD3FP1B
AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Product Description
Packaging:Bulk
Series:SCE
Driver Circuitry:Indicator
Input Type:Internally Driven
Voltage - Rated:DC
Voltage Range:-
Frequency:16 ~ 28 V
Technology:2.9kHz
Operating Mode:Piezo
Duration:Pulse
Sound Pressure Level (SPL):Fast
Current - Supply:10 PPS
Height - Seated (Max):-
other:85dB @ 16V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated