SCE028LD3CM1B
5S-SCE028LD3CM1B
SCE028LD3CM1B
AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Input Type:Internally Driven
Voltage - Rated:DC
Voltage Range:-
Frequency:16 ~ 28 V
Technology:2.9kHz
Operating Mode:Piezo
Duration:Chime
Sound Pressure Level (SPL):Repeating every 3 Sec
Current - Supply:85dB @ 16V
Height - Seated (Max):Panel Mount
other:61cm,40mA,Top,-40C ~ 85C,-,Terminal Block
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated