Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE028LD2DT1B
SCE028LD2DT1B
5S-SCE028LD2DT1B
SCE028LD2DT1B
AUDIO PIEZO IND 10-28V PNL MNT
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28 V |
| Technology: | 1.8kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Warble |
| Sound Pressure Level (SPL): | Slow |
| Current - Supply: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 85dB @ 10V,61cm,20mA,Top,UL,Panel Mount |