Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE016SD3MP1B
SCE016SD3MP1B
5S-SCE016SD3MP1B
SCE016SD3MP1B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Medium |
| Current - Supply: | 5 PPS |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 65dB @ 6V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount |