Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE016SD3DT7B
SCE016SD3DT7B
5S-SCE016SD3DT7B
SCE016SD3DT7B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 2.95kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Warble |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 7 WPS |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 65dB @ 6V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount |