Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE016SD3DT5B
SCE016SD3DT5B
5S-SCE016SD3DT5B
SCE016SD3DT5B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Dual Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 65dB @ 6V |
| Height - Seated (Max): | Terminal Block |
| other: | 61cm,40mA,Top,-40C ~ 85C,Panel Mount,1.692 Dia (42.98mm) |